• „Pan Tadeusz” na talerzu

          •  

            Uczniowie kl. VIII c oswoili jedną z poważniejszych lektur, epopeję „Pan Tadeusz” pióra Adama Mickiewicza – w nieszablonowy sposób, a mianowicie: przenosząc ją na talerz.

            Szkicowali, malowali, wycinali, kleili, lepili… Ile osób, tyle pomysłów na przedstawienie dworku w Soplicowie, walki o zamek, polowania na niedźwiedzia, Telimeny w Świątyni Dumania, starań o względy Zosi czy ostatniego zajazdu na Litwie.

            Efekty ich twórczych poczynań utrwalone zostały zarówno na porcelanowych, jak i na szklanych czy papierowych elementach zastawy stołowej.

            Edyta Bzdak

        • Projekt lekturowy - "Hobbit" (kl. VIa)
          • Projekt lekturowy - "Hobbit" (kl. VIa)

          • „Hobbit” – ubiór wędrowca

            Uczniowie kl. VI a po omówieniu powieści J.R.R. Tolkiena pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem” otrzymali takie polecenie: Daj niepotrzebnym ciuchom drugie życie – stwórz koszulę, spodnie, buty itp. z motywem przeczytanej lektury. Mogli wybrać dowolną scenę, ulubionego bohatera, najciekawszy – ich zdaniem – wątek. Świetnie poradzili sobie z zadaniem, a efekty ich pracy możemy podziwiać na załączonych zdjęciach.

            Edyta Bzdak 

          • "Hobbit" - torba wędrowca (projekt lekturowy)

          • „Hobbit” – torba wędrowca

            Uczniowie kl. VI b w trakcie omawiania powieści J.R.R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem” wzięli udział w projekcie lekturowym. Na torbie (materiałowej, papierowej) mieli przedstawić dowolną scenę bądź wybranego bohatera (lub grupę bohaterów). Technika – dowolna.

            Powstały różnorodne i oryginalne torby, doskonałe na mniejsze i większe zakupy, a przy tym świadczące o literackim obyciu ich właścicieli i właścicielek;)    

            Edyta Bzdak

          • KONKURS LITERACKI

          • Za nami już trzecia edycja literackiego konkursu „Pod flagą wolności”. Celem konkursu jest uwrażliwienie młodych ludzi na piękno polskiego słowa zamkniętego w tekście literackim. Konkurs ma również zachęcać miłośników pisania do prezentowania własnych umiejętności, ma wspierać postawy twórcze dzieci i młodzieży ale przede wszystkim konkurs co roku upamiętnia wydarzenia listopada 1918 roku, a to przecież już 102 lata niepodległości Polski.

            Uczniowie klas V-VIII mogli zaprezentować swój talent mierząc się z tematami związanymi z historią Polski, tematyką narodowowyzwoleńczą i patriotyczną.

            Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom literacki, a wyróżnieni zostali:

             

            Michał Singh – klasa VI a                                     

            Julia Cytarzyńska  – klasa VIa

            Amelia Stefanek – klasa IVb

            GRATULUJEMY!!!

            Paulina Derek

            Magdalena Namyślak - Rabenda

             

             

          • Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

          • 9  lutego 2021 roku obchodzić będziemy po raz kolejny Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem
            „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy Razem!”
            .

            DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie oraz nagłośnienie tematyki dotyczącej bezpieczeństwa online.  Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo.

            Podczas najbliższych obchodów chcemy zachęcić wszystkich do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online. W nadchodzącym roku zwrócimy szczególną uwagę na istotę współpracy pomiędzy różnymi sektorami przy wspieraniu pozytywnych zmian w sieci. Wszyscy powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań Internetu, promocję tolerancji oraz tworzenie kultury zrozumienia.

            Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Organizatorem wydarzenia w Polsce od 2005 r. jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę” (ang. Connecting Europe Facility - CEF).  Głównym partnerem akcji jest Fundacja Orange. Partnerami tegorocznej edycji są: Facebook Polska oraz Google Polska.
             

             

            Więcej informacji wkrótce.
                                                                                                                        Organizatorzy

          • Leporello

          • LEPORELLO

            Według definicji leporello to „książeczka składająca się jak harmonijka, spotykana jako ilustrowane wydawnictwo dziecięce, druk reklamowy lub katalog [Słownik Języka Polskiego]. Wikipedia uzupełnia tę definicję, dodając, iż nazwa wywodzi się
            z opery Mozarta Don Giovanni. Leporello to lokaj Don Juana, sługa niezwykły, bo zarazem powiernik i kolekcjoner wizerunków jego kochanek.

            Leporello może być ciekawym pomysłem dydaktycznym, wykorzystywanym choćby podczas omawiania lektur. Wszak harmonijkowa budowa kojarzy się z następstwem zdarzeń.
            W naszym przypadku owa książeczka, w poręcznym formacie, wypełniona została treściami dotyczącymi „Latarnika”.

             

            Edyta Bzdak

             

          • E-wolontariat

          • Lubisz pomagać innym? Chcesz uczestniczyć w ogólnopolskich przedsięwzięciach? Chcesz zdobyć doświadczenie i nowe umiejętności? Zostań "e-wolontariuszem"!

            Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w wyjątkowej inicjatywie - "e-wolontariacie", której celem jest stworzenie drużyny osób chcących pomagać innym przy wykorzystaniu internetu. Jako "e-wolontariusz" będziesz otrzymywać drogą elektroniczną zadania do wykonania. Każdy uczeń - uczestnik "e-wolontariatu" otrzyma certyfikat potwierdzający udział.   

            Szczegółowe informacje dostępne są tutaj: https://bit.ly/ewolontariat

            Rejestracja dla uczniów: https://forms.gle/eQpMPAfv5usNCYZv6

             

          • Pomoc dla Antka

          •    Drodzy Rodzice, Nauczyciele, nasza szkoła ma możliwość zaangażować się w pomoc jednemu z naszych uczniów. 

                Korzystając z tego, że rozpoczął się okres rocznego rozliczenia podatku zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o przekazanie 1% podatku na leczenie naszego ucznia Antka Dziuby poprzez założone w fundacji "Serce Dziecka" konto.

            Jeśli nie macie innej konkretnej osoby w potrzebie ani Wasi znajomi i zdecydujecie się przekazać 1% na Antka to należy wypełniając roczne rozliczenie podatku w rubryce Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego(OPP) wpisać KRS: 0000 2 666 44 , a w polu Informacje uzupełniające-cel szczegółowy: ZC 8598 Antoni Dziuba (kolejności danych jest bardzo ważna). Prosimy również o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych organizacji pożytku publicznego.

            Jeśli znalazłby się wśród Nas ktoś chętny do przekazania każdej innej dowolnej kwoty na leczenie można to zrobić również na konto wspomnianej wyżej fundacji: 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843 z dopiskiem : darowizna ZC 8598 

            Proszę Nas wszystkich o mobilizację liczy się każda złotówka. Jeśli słowo pisane nie jest atrakcyjne proszę posłuchajcie kolegów Antka, którzy wyśpiewali to co najważniejsze, oddając sprawie swoje muzyczne serca. Proszę zapoznać się z poniższym linkiem.

            https://liblink.pl/9E9BpVC2AD

            Kolejny link pochodzi z fundacji Serce Dziecka.

            https://liblink.pl/xw7R9iRSio

          • KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

          • W drugim półroczu roku szkolnego 2020/2021 konsultacje uczniów klas ósmych z nauczycielami przedmiotów egzaminacyjnych odbywać się będą zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

            Konsultacje mogą odbywać się w grupach do 5 osób. Udział w konsultacjach należy wcześniej zgłosić do nauczyciela za pomocą komunikatora w edzienniku.

             

            KLASA VIIIA  ( sala nr 22)

            mgr Małgorzata Drab  ( język polski) – poniedziałek ( 14:10 – 14:55)

            mgr Katarzyna Klimczak ( matematyka) – poniedziałek  ( 15:30-16:15)

            mgr Gabriela Kostrzewa ( język angielski) – środa ( 14:40 – 15:25)

             

            KLASA VIIIB ( sala nr 25)

            mgr Agnieszka Popiel – Chłopaś  (język polski) – poniedziałek  ( 15:30 – 16:15)

            mgr Katarzyna Klimczak ( matematyka) – poniedziałek ( 14:40- 15:25)

            mgr Anna Solecka ( język angielski) – wtorek ( 14:10 – 14:55)

             

            KLASA VIIIC ( sala nr 15)

            mgr Edyta Bzdak   (język polski) – poniedziałek  ( 14:40 – 15:25)

            mgr Anna Gosławska ( matematyka) – środa ( 15:00- 15:45)

            mgr Łukasz Matyja ( język angielski) – czwartek ( 15:30 – 16:15)

            mgr Aleksandra Skoczylas ( język niemiecki) – poniedziałek ( 15:30 – 16:15)® sala nr 24

             

            Uczniowie korzystający z konsultacji stacjonarnych zobowiązani są do przestrzegania wymogów sanitarnych, a w szczególności:

            1. Na teren placówki mogą wejść wyłącznie zdrowe osoby, nie wykazujące objawów choroby.
            2. Uczeń przychodzi do szkoły o wyznaczonej godzinie konsultacji.
            3. Wchodząc do szkoły każdy uczeń zachowuje 2 m odległości od innych wchodzących  i dokonuje dezynfekcji rąk.
            4. Przebywając na ternie szkoły ma zasłonięte maseczką usta i nos.
            5. Uczeń przechodzi  od razu do sali, w której konsultacje się odbywają. Nie może przebywać na korytarzu, aby uniknąć tłoku. W czasie konsultacji korzysta z własnych podręczników i przyborów, nie może ich pożyczać. Maseczka może zostać zdjęta, gdy uczeń siedzi w ławce, przy jej opuszczaniu zakłada maseczkę.
            6. Uczeń nie korzysta z ogólnej szatni. Nakrycia nie są zostawiane w szafkach, uczeń zabiera je ze sobą do sali, w której odbywają się konsultacje.
            7. Od razu po zakończonych konsultacjach uczeń opuszcza budynek szkoły, przy wyjściu dokonuje raz jeszcze dezynfekcji rąk.
            8. Uczeń, który będzie łamał zasady otrzymuje uwagę, może otrzymać także naganę dyrektora.
            9. Uczeń, który po raz drugi złamie zasady  może korzystać z konsultacji tylko pod opieką rodzica.

             

             

          • KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

          • Organizacja pracy szkoły od 18 stycznia 2021 r.

            Od 18 stycznia br. uczniowie klas IV-VIII kontynuują naukę zdalną. Zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Zajęcia odbywać się będą  za pośrednictwem platformy Microsoft Office 365 zgodnie z dotychczasowym planem lekcji.

            Dla uczniów, którzy ze względu na rodzaj niepełnosprawności lub brak możliwości realizowania tych zajęć w miejscu zamieszkania, zajęcia zorganizowane będą stacjonarnie lub zdalnie w szkole. Proszę o zgłoszenie takich przypadków wychowawcom.

            Uczniowie klas I – III przychodzą do szkoły na zajęcia stacjonarne zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem. Plan uwzględnia tylko zajęcia obowiązkowe zgodnie z planem lekcji. Zajęcia dodatkowe, nieobowiązkowe również odbywają się na terenie szkoły. Godziny zajęć nie uległy zmianie.

            PLAN_TYGODNIA_DLA_KLAS_I-III.doc

            Oddział przedszkolny będzie funkcjonował bez zmian.

            Świetlica szkolna czynna jest w godzinach 710 – 1600.

            Dzieci dojeżdżające będą przywiezione do szkoły na godzinę 800, a odwóz będzie o godzinie 1340 z przystanku szkolnego. Szczegółowy rozkład jazdy zamieszony jest poniżej.  

            Proszę o śledzenie informacji umieszczanych na stronie internetowej szkoły oraz przesyłanych poprzez dziennik elektroniczny.

            Wychowawcy klas udzielają dodatkowych informacji.

            Wszystkim życzę zdrowia, dużo radości i sukcesów w nowym roku.
            pozdrawiam Dorota Jaskuła - dyrektor szkoły

             

            Najważniejsze zasady obowiązujące w szkole w związku z powrotem dzieci do szkoły:

            - Na teren placówki mogą wejść wyłącznie zdrowe osoby, nie wykazujące objawów choroby.

            - Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej (m.in. stosowanie środków ochronnych: osłona ust i nosa).

            - Rodzice dziecka mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej – zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

            - Rodzice są zobowiązani do odbioru chorego dziecka w przeciągu pół godziny od otrzymania informacji od pracownika szkoły.

            - Temperatura będzie mierzona, po uzyskaniu zgody rodzica/prawnego opiekuna w sytuacji niepokojących objawów.  Temperatura powyżej 38°C (mierzona termometrem bezdotykowym) jest sygnałem do odseparowaniem osoby do wyznaczonego pomieszczenia.

            - Rodzice wchodzą na teren placówki  do strefy wspólnej, po obowiązkowej dezynfekcji na wejściu oraz zakrywając usta i nos wyłącznie w pilnych sprawach (np. odebranie chorego ucznia).  Preferowany jest kontakt telefoniczny (tel. 343112514, 512487608)  lub mailowy (sp1@pajeczno.pl, dyrektor.sp1pajeczno@gmail.com, wicedyrektor.sp1pajeczno@gmail.com) . Rodzice muszą pamiętać o zachowaniu dystansu min. 2 m i zakazu gromadzenia się na terenie szkoły. 

            - Uczniowie przychodzą do szkoły rotacyjnie, w wyznaczonych godzinach. Po przyjściu udają się od razu do wyznaczonych sal. Unikają gromadzenia się.

            - Obowiązuje ogólna zasada – każda grupa uczniów (klasa) w trakcie przebywania w szkole nie ma możliwości (lub ma ograniczoną do minimum) kontaktowania się z pozostałymi klasami.

            - Uczniowie bezpośrednio po wejściu do szkoły i po wyjściu z szatni mają obowiązek zdezynfekować ręce. W trakcie pobytu w szkole powinni często myć  ręce wodą z mydłem i pamiętać o częstym powtarzaniu tej czynności, zwłaszcza przed spożyciem posiłku.

            - Na terenie szkoły pracownicy i uczniowie mają obowiązek zakrywania ust i nosa (maseczka, przyłbica). Osłona może być zdjęta w czasie lekcji, po zajęciu miejsca w klasie.

            - Podczas przerw uczniowie mają wyznaczone korytarze, jak i również zastosowane będzie rotacyjne wyjście na główny korytarz w taki sposób, aby uniknąć mieszania się grup klasowych. W trakcie przerwy na korytarzu powinna przebywać tylko jedna klasa.

            - Uczniowie mają przypisane konkretne sale lekcyjne, w których będą realizować zajęcia (z wyjątkiem wychowania fizycznego i informatyki – przed wejściem i po wyjściu obowiązuje dezynfekcja rąk). Każda sala będzie regularnie wietrzona, a po zajęciach dokładnie dezynfekowana.

            - Uczniowie nie mogą pożyczać przyborów ani przynosić zbędnych rzeczy do szkoły.

            W DALSZYM CIĄGU OBOWIĄZUJĄ ZASADY REGULUJĄCE PRACĘ SZKOŁY PODCZAS EPIDEMII COVID-19 ZAWARTE W PROCEDURACH PUBLIKOWANYCH NA STRONIE SZKOŁY.

            Mamy nadzieję, że współpraca i wyrozumiałość w kwestii przestrzegania zasad pozwoli nam realizować naukę stacjonarnie do końca roku szkolnego.

            ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

            LINIA WRĘCZYCA   

            PRZYJAZDY

             

            7.20     SP 1 Pajęczno

                   7.25     Barany

            7.28      Kurzna

            7.33      Wręczyca I

            7.35     Wręczyca II

            7.38     Lipina

                   7.43     Dylów A

            7.48     Pajęczno SP 2

                   7.50     Pajęczno SP 1

             

            ODWOZY

                  13.40    SP 1 Pajęczno

                  13.45    Dylów A

                  13.48    Lipina

                  13.53    Wręczyca I

                  13.55    Wręczyca II

                  13.58    Kurzna

                  14.03    Barany

                  14.08    Pajęczno SP2

                 14.10     Pajęczno SP1

             

             

          • KONKURS PLASTYCZNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

          • W październiku i listopadzie w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny z języka niemieckiego dla klas III. Konkurs odbył się częściowo stacjonarnie, a częściowo online ze względu na panującą sytuację. Organizatorami konkursu były:

            Magdalena Mielczarek

            Aleksandra Skoczylas

            Zgłoszone prace były bardzo ładne, pomysłowe i pracochłonne, w związku z tym wszyscy uczniowie zostają wyróżnieni i nagrodzeni dyplomami oraz drobnymi słodkimi upominkami 😊

            Uczniowie klas III wyróżnieni w konkursie  z języka niemieckiego „Miś Theo”:

            Hania Katus -  klasa IIIc

            Zosia Plucińska – klasa IIIc

            Basia Rudzka – klasa IIIc

            Przemek Pająk – klasa IIIc

            Alicja Marchewka – klasa IIIc

            Nadia Kościanek – klasa IIIc

            Natalia Dzbik – klasa IIIc

            Kinga Modlińska – klasa IIIa

            Lena Boroń – klasa IIIa

            Natalia Klin – klasa IIIa

            Magda Margas – klasa IIIb

            Oliwia Cybulska – klasa IIIb

            Patrycja Kopka – klasa IIIb

            Lena Zając – klasa IIIb

            Wiktoria Cieślicka – klasa IIIb

            GALERIA PRAC

          • "Koncert Świąteczny"

          • Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. W domu unoszą się świąteczne zapachy. Domownicy krzątają się by zdążyć z kolacją. Dzieci szukają prezentów pod choinką, rodzina ma czas dla siebie. W wielu domach słychać dźwięki najpiękniejszych kolęd, pastorałek i anglojęzycznych piosenek świątecznych.

                     Zapraszamy Rodziców, Nauczycieli, Dzieci do wysłuchania „Koncertu Świątecznego” w wykonaniu uzdolnionej muzycznie młodzieży z naszej szkoły.

            Przed Państwem zaprezentują się:

            Magdalena Margas

            Zofia Łyp

            Hanna Zawadzka

            Amelia Stefanek

            Alicja Rajczyk

            Amelia Janecka

            Juliusz Szczeszek – Bistuła

             

            Przygotowały: Joanna Pęciak, Aleksandra Szczęsna, Gabriela Kostrzewa

        • "Razem na Święta"
          • "Razem na Święta"

          • Kolejny rok nasza szkoła przystąpiła do akcji MEN. Uczniowie tym razem mieli za zadanie wykonać własne kartki z życzeniami świątecznymi i przekazać je sąsiadom, rodzinie, znajomym (np. wrzucić do skrzynek pocztowych). Tym sposobem poświęcając swój czas mieli okazję sprawić radość obdarowanym lub wywołać uśmiech na twarzy w tych trudnych dla wszystkich czasach.

            Przygotowały: Joanna Pęciak, Magdalena Wolska.

          • ADVENTSKALENDER

          • Adventskalender – konkurs na najładniejszy kalendarz adwentowy wpisał się już na stałe w tradycję naszej szkoły.

            Również w tym roku uczniowie klasy V podjęli się tego zadania. Poniżej prezentujemy nadesłane i nagrodzone prace autorstwa Artura Sikory oraz Kacpra Sokalskiego. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy!!!

             

             

             

             

             

             

             

             

          • PROJEKT UNIWERSYTETU DZIECI

          •  

                      Od początku roku uczniowie uczęszczający na etykę uczestniczą w projekcie: Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje? Pod patronatem Uniwersytetu Dzieci. Na zajęciach uczniowie rozwija swoje kompetencje społeczne. Podczas lekcji dzieci pracują zespołowo ale również  indywidualnie. Poszukują kreatywnych rozwiązań, a także rozpoznają co czują inni. Dzięki temu wzmacniają umiejętność nawiązywania relacji z innymi, empatię i świadomość własnych emocji. Mali studenci mają możliwość wykazać się swoją wyobraźnią, kreatywnością, umiejętnościami aktorskimi, spostrzeganiem otoczenia.  

                   Ostatnie zajęcia pozwoliły zapoznać uczniów z tematem: Ile pomysłów mieści się w naszej głowie?”  końcowym etapem zajęć było skonstruowanie “Rakiety Naj...” Uczniowie nie zawiedli. Rakiety były naj wieksze, naj mniejsze, najbardziej owocowe, najbardziej srebrne, najbardziej kolorowe zresztą pooglądajcie Drodzy Rodzice i Uczniowie sami. Zapraszam 

             

            ZDJĘCIA

          • KOMUNIKAT

          •  

            Szanowni Rodzice!

            Z uwagi na obecną sytuację, spotkania wychowawców klas z rodzicami oraz konsultacje z nauczycielami przedmiotów nie odbędą się w tradycyjnej formie, lecz w formie zdalnej.


            W dniu 8 grudnia ( wtorek) w godz. 16-18  zapraszamy na konsultacje z nauczycielami przedmiotów poprzez dziennik elektroniczny.

            W dniach 9-10 grudnia ( środa, czwartek ) w godz. 16-18 odbędą się konsultacje z  wychowawcami klas w formie zdalnej przy wykorzystaniu aplikacji Teams ( poprzez konta uczniów). Szczegóły spotkań poszczególni wychowawcy klas ustalą z rodzicami uczniów.

            Harmonogram spotkań zdalnych z wychowawcami został przedstawiony poniżej:

            klasa Ia - wychowawca: mgr Dorota Gajęcka – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa Ib -wychowawca: mgr Ewa Mikołajczyk – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa IIa - wychowawca: mgr Alina Jędrczak – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa IIb - wychowawca: mgr Natalia Biernacka – 10.12.2020r. ( czwartek)

            kasa IIIa - wychowawca: mgr Agnieszka Wawrzak – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa IIIb - wychowawca: mgr Irena Chałaczkiewicz – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa IIIc - wychowawca: mgr Z. Ciemcioch – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa IVa - wychowawca: mgr Magdalena Namyślak- Rabenda – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa IVb - wychowawca: mgr Paulina Derek – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa IVc - wychowawca: mgr Joanna Garbaciak  – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa Va - wychowawca: mgr Magdalena Mielczarek – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa VIa - wychowawca: mgr Ewa Lont – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa VIb - wychowawca: mgr Katarzyna Zawadzka – 10.12.2020r. ( czwartek)

            klasa VIc - wychowawca: Aleksandra Skoczylas – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa VId - wychowawca: mgr Bożena Derek  – 10.12.2020r. ( czwartek)

            klasa VIIa - wychowawca: mgr Grażyna Wolna – 09.12.2020r. (środa)

            klasa VIIb - wychowawca: mgr Aleksandra Szczęsna  – 10.12.2020r. ( czwartek)

            klasa VIIc - wychowawca: mgr Klimczak Katarzyna – 10.12.2020r. ( czwartek)

            klasa VIIIa - wychowawca: mgr Małgorzata Drab – 09.12.2020r. ( środa)

            klasa VIIIb - wychowawca: mgr Agnieszka Popiel- Chłopaś – 10.12.2020r. ( czwartek)

            klasa VIIIc - wychowawca: mgr Anna Gosławska  – 09.12.2020r. ( środa)

             

            Przypominamy, że dzięki dziennikowi elektronicznemu macie Państwo dostęp do wszystkich bieżących ocen Waszych dzieci .

            Zapraszam i życzę dużo zdrowia

            Agnieszka Walaszczyk- wicedyrektor szkoły

  • Galeria zdjęć

      brak danych