• "Koncert Świąteczny"

• Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. W domu unoszą się świąteczne zapachy. Domownicy krzątają się by zdążyć z kolacją. Dzieci szukają prezentów pod choinką, rodzina ma czas dla siebie. W wielu domach słychać dźwięki najpiękniejszych kolęd, pastorałek i anglojęzycznych piosenek świątecznych.

Zapraszamy Rodziców, Nauczycieli, Dzieci do wysłuchania „Koncertu Świątecznego” w wykonaniu uzdolnionej muzycznie młodzieży z naszej szkoły.

Przed Państwem zaprezentują się:

Magdalena Margas

Zofia Łyp

Hanna Zawadzka

Amelia Stefanek

Alicja Rajczyk

Amelia Janecka

Juliusz Szczeszek – Bistuła

Przygotowały: Joanna Pęciak, Aleksandra Szczęsna, Gabriela Kostrzewa

• "Razem na Święta"

• Kolejny rok nasza szkoła przystąpiła do akcji MEN. Uczniowie tym razem mieli za zadanie wykonać własne kartki z życzeniami świątecznymi i przekazać je sąsiadom, rodzinie, znajomym (np. wrzucić do skrzynek pocztowych). Tym sposobem poświęcając swój czas mieli okazję sprawić radość obdarowanym lub wywołać uśmiech na twarzy w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Przygotowały: Joanna Pęciak, Magdalena Wolska.

• ADVENTSKALENDER

• Adventskalender – konkurs na najładniejszy kalendarz adwentowy wpisał się już na stałe w tradycję naszej szkoły.

Również w tym roku uczniowie klasy V podjęli się tego zadania. Poniżej prezentujemy nadesłane i nagrodzone prace autorstwa Artura Sikory oraz Kacpra Sokalskiego. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy!!!

• PROJEKT UNIWERSYTETU DZIECI

Od początku roku uczniowie uczęszczający na etykę uczestniczą w projekcie: Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje? Pod patronatem Uniwersytetu Dzieci. Na zajęciach uczniowie rozwija swoje kompetencje społeczne. Podczas lekcji dzieci pracują zespołowo ale również  indywidualnie. Poszukują kreatywnych rozwiązań, a także rozpoznają co czują inni. Dzięki temu wzmacniają umiejętność nawiązywania relacji z innymi, empatię i świadomość własnych emocji. Mali studenci mają możliwość wykazać się swoją wyobraźnią, kreatywnością, umiejętnościami aktorskimi, spostrzeganiem otoczenia.

Ostatnie zajęcia pozwoliły zapoznać uczniów z tematem: Ile pomysłów mieści się w naszej głowie?”  końcowym etapem zajęć było skonstruowanie “Rakiety Naj...” Uczniowie nie zawiedli. Rakiety były naj wieksze, naj mniejsze, najbardziej owocowe, najbardziej srebrne, najbardziej kolorowe zresztą pooglądajcie Drodzy Rodzice i Uczniowie sami. Zapraszam

Szanowni Rodzice!

Z uwagi na obecną sytuację, spotkania wychowawców klas z rodzicami oraz konsultacje z nauczycielami przedmiotów nie odbędą się w tradycyjnej formie, lecz w formie zdalnej.

W dniu 8 grudnia ( wtorek) w godz. 16-18  zapraszamy na konsultacje z nauczycielami przedmiotów poprzez dziennik elektroniczny.

W dniach 9-10 grudnia ( środa, czwartek ) w godz. 16-18 odbędą się konsultacje z  wychowawcami klas w formie zdalnej przy wykorzystaniu aplikacji Teams ( poprzez konta uczniów). Szczegóły spotkań poszczególni wychowawcy klas ustalą z rodzicami uczniów.

Harmonogram spotkań zdalnych z wychowawcami został przedstawiony poniżej:

klasa Ia - wychowawca: mgr Dorota Gajęcka – 09.12.2020r. ( środa)

klasa Ib -wychowawca: mgr Ewa Mikołajczyk – 09.12.2020r. ( środa)

klasa IIa - wychowawca: mgr Alina Jędrczak – 09.12.2020r. ( środa)

klasa IIb - wychowawca: mgr Natalia Biernacka – 10.12.2020r. ( czwartek)

kasa IIIa - wychowawca: mgr Agnieszka Wawrzak – 09.12.2020r. ( środa)

klasa IIIb - wychowawca: mgr Irena Chałaczkiewicz – 09.12.2020r. ( środa)

klasa IIIc - wychowawca: mgr Z. Ciemcioch – 09.12.2020r. ( środa)

klasa IVa - wychowawca: mgr Magdalena Namyślak- Rabenda – 09.12.2020r. ( środa)

klasa IVb - wychowawca: mgr Paulina Derek – 09.12.2020r. ( środa)

klasa IVc - wychowawca: mgr Joanna Garbaciak  – 09.12.2020r. ( środa)

klasa Va - wychowawca: mgr Magdalena Mielczarek – 09.12.2020r. ( środa)

klasa VIa - wychowawca: mgr Ewa Lont – 09.12.2020r. ( środa)

klasa VIb - wychowawca: mgr Katarzyna Zawadzka – 10.12.2020r. ( czwartek)

klasa VIc - wychowawca: Aleksandra Skoczylas – 09.12.2020r. ( środa)

klasa VId - wychowawca: mgr Bożena Derek  – 10.12.2020r. ( czwartek)

klasa VIIa - wychowawca: mgr Grażyna Wolna – 09.12.2020r. (środa)

klasa VIIb - wychowawca: mgr Aleksandra Szczęsna  – 10.12.2020r. ( czwartek)

klasa VIIc - wychowawca: mgr Klimczak Katarzyna – 10.12.2020r. ( czwartek)

klasa VIIIa - wychowawca: mgr Małgorzata Drab – 09.12.2020r. ( środa)

klasa VIIIb - wychowawca: mgr Agnieszka Popiel- Chłopaś – 10.12.2020r. ( czwartek)

klasa VIIIc - wychowawca: mgr Anna Gosławska  – 09.12.2020r. ( środa)

Przypominamy, że dzięki dziennikowi elektronicznemu macie Państwo dostęp do wszystkich bieżących ocen Waszych dzieci .

Zapraszam i życzę dużo zdrowia

Agnieszka Walaszczyk- wicedyrektor szkoły

• KONKURS