• Harmonogram konsultacji w szkole

• W drugim półroczu roku szkolnego 2020/2021 konsultacje uczniów klas ósmych z nauczycielami przedmiotów egzaminacyjnych odbywać się będą zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

Konsultacje mogą odbywać się w grupach do 5 osób. Udział w konsultacjach należy wcześniej zgłosić nauczycielowi za pomocą komunikatora w edzienniku.

KLASA VIIIA  ( sala nr 22)

mgr Małgorzata Drab  ( język polski) – poniedziałek ( 14:10 – 14:55)

mgr Katarzyna Klimczak ( matematyka) – poniedziałek  ( 15:30-16:15)

mgr Gabriela Kostrzewa ( język angielski) – środa ( 14:40 – 15:25)

KLASA VIIIB ( sala nr 25)

mgr Agnieszka Popiel – Chłopaś  (język polski) – poniedziałek  ( 15:30 – 16:15)

mgr Katarzyna Klimczak ( matematyka) – poniedziałek ( 14:40- 15:25)

mgr Anna Solecka ( język angielski) – wtorek ( 14:10 – 14:55)

KLASA VIIIC ( sala nr 15)

mgr Edyta Bzdak   (język polski) – poniedziałek  ( 14:40 – 15:25)

mgr Anna Gosławska ( matematyka) – środa ( 15:00- 16:15)

mgr Łukasz Matyja ( język angielski) – czwartek ( 15:30 – 16:15)

mgr Aleksandra Skoczylas ( język niemiecki) – poniedziałek ( 15:30 – 16:15)® sala nr 24

Wymogi sanitrarne:

1. Na teren placówki mogą wejść wyłącznie zdrowe osoby, nie wykazujące objawów choroby.
          2. Uczeń przychodzi do szkoły o wyznaczonej godzinie konsultacji.
          3. Wchodząc do szkoły każdy uczeń zachowuje 2 m odległości od innych wchodzących  i dokonuje dezynfekcji rąk.
          4. Przebywając na ternie szkoły ma zasłonięte maseczką usta i nos.
          5. Uczeń przechodzi  od razu do sali, w której konsultacje się odbywają. Nie może przebywać na korytarzu, aby uniknąć tłoku. W czasie konsultacji korzysta z własnych podręczników i przyborów, nie może ich pożyczać. Maseczka może zostać zdjęta, gdy uczeń siedzi w ławce, przy jej opuszczaniu zakłada maseczkę.
          6. Uczeń nie korzysta z ogólnej szatni. Nakrycia nie są zostawiane w szafkach, uczeń zabiera je ze sobą do sali, w której odbywają się konsultacje.
          7. Od razu po zakończonych konsultacjach uczeń opuszcza budynek szkoły, przy wyjściu dokonuje raz jeszcze dezynfekcji rąk.
          8. Uczeń, który będzie łamał zasady otrzymuje uwagę, może otrzymać także naganę dyrektora.
          9. Uczeń, który po raz drugi złamie zasady  może korzystać z konsultacji tylko pod opieką rodzica.